کد مطلب: 46253 تعداد بازدید: ۳۷۱

به مناسبت روز خبرنگار؛

رسانه ها بسیار اثر گذار عمل می کنند

سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۹:۳۰
مسئول طرح صالحین در ناحیه سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: رسانه ها میل و ذایقه های را متوجه خود کرده اند و بسیار اثر گذار عمل می کنند.

به گزاش روابط عمومی مدرسه ریحانه النبی(س) اهرم ، مسئول طرح صالحین سپاه امام علی(ع) حجت السلام مهدی خاطر نشان کرد: رسانه ها میل و ذایقه های را متوجه خود کرده اندو بسیار اثر گذار عمل می کنندتا جاهای که قدرت انتخاب را تقریبا از انسان هاگرفته  و ساعات خواب و بیداری را او تعیین می کند.

حجت السلام مهدی ادامه داد: یک شبکه مثل bbc با مجوعه خبرنگارهایش می توتندبنیان های فکری یک جامعه را متزلزل نماید لذا نقش رسانه ها در این دوران بسیار مهم است.

وی افزود: وظیفه یک خبرنگار این است تا با خبر های که انتخاب می کند با یک تعهدی که همراه با زیبا شناسی است بتواند اراده یک جامعه رابسمت آرمان های واقعی آن جامعه سوق دهد.

استاد مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم تصریح کرد: اگر می بینید مردم ما قدر دان شهدا هستند بخاطر خبرنگارانی هست که با مشکلات زیاد و خطر های فراوان به انعکاس خبر هاپرداخته اند تا با دیدن چنین منظره هایی اراده مردم تقویت گردد و نظام به حرکت خود ادامه دهد.

مسئول طرح صالحین سپاه تاکید کرد: امروز ما با ابزار های ناحق مثل رسانه ها نیاز به ابزار فرهنگی حق داریم تا با یک زیبا شناست زیبا و تعهد بتوانند زیبایی ها و صلابت اسلام را به جهان مخابره نماید که در این امر با تلاش خبرنگاران متعهد به این مهم تا اندازه ای رسیده ایم.

دانلود فایل