کد مطلب: 46179 تعداد بازدید: ۴۶۵

به مناسبت دهه کرامت؛

رهبران الهی مرزبان فرهنگ قرآن و عترت هستند

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶:۰۴
استاد مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم اظهار داشت: رهبران الهی مرزبان قرآن و عترت هستند و از اسلام و رسالت های الهی آن پاسداری می نمایند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم، به مناسبت دهه کرامت اعظم زکی در گارگاه آموزشی کمیته امداد شهرستان تنگستان در حسینیه شهید صادقی، خاطر نشان کرد: رهبران الهی مرزبان قرآن و عترت هستند و از اسلام و رسالت های الهی آن پاسداری می نمایند.

استاد مدرسه علمیه ریحانه النبی ادامه داد: امام رضا علیه السلام در راه اسلام و امت اسلامی  گام های بلندی  گامهایى بلند برداشت و با عمل خود نسبت به حکومت وقت آن زمان تاثیرفراوانی در معرفی اندیشه اسلام و قران داشتند.

وی با اشاره به هدف حرکت بنیادی حضرت معصومه افزود: حضرت معصومه علیه السلام هدف اصلی ایشان پیروی از امام و ولایت بود و ما باید از ایشان درس ولایت مداری را بیاموزیم و همیشه پشت ولایت فقیه باشیم که روایات بسیاری در کتاب های اسلامی وجود دارد که تاکید بر پیروی از ولایت فقیه درعصر غیبت می باشد.

زکی بیان داشت: شناخت یگانگی خداوند بدون ولایت ممکن نمی باشد زیرا در راس همه چیز ولایت است که در اصل ولایت خاصه خداوند می باشد و نقش امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه(س)  در نشر تفکراسلامی و ولایت مداری مورد توجه است.

دانلود فایل