کد مطلب: 46140 تعداد بازدید: ۴۶۹

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی

دهه کرامت تداعی کننده ارزش های دینی و مذهبی شیعیان است

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۵:۴۰
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم خاطر نشان کرد: دهه کرامت یادآور بسیاری از مطالب عالی و ارزشمند و تداعی کننده ارزش های دینی و مذهبی ما شیعیان است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانته النبی اهرم دهه ماه ذی القعده همزمان با دهه کرامت مدیر مدرسه ریحانه النبی اهرم سلیمه بابایی نیا در مراسم جشن میلاد حضرت معصومه و امام رضا(ع) در حسینیه روستای جاءینک خاطر نشان کرد: دهه کرامت یادآور بسیاری از مطالب عالی و ارزشمند و تداعی کننده ارزش های دینی و مذهبی ما شیعیان هست.

بابایی نیا افزود: وجود مبارک حضرت معصومه علاوه بریادآوربودن مهر وعلائق خواهرش نسبت عطوفت معنوی برادر که رنج سفر و مریضی را به جان خریده است در راس آن پیروی از برادر و لایت هدف اصلی وی بوده است.

 مدیر مدرسه علمیه ریخانه النبی(س) اهرم ادامه داد: مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به رنج وانمود تا تداعی کننده عزم و اراده آهنین زنان بزرگ و والا مقام و گران قدر جهان اسلام باشد.                                   

وی تصریح کرد:  این دو ستاره درخشان باب الحوائج امام موسی کاظم(ع) در این دهه مقدس که در سراسر کشورمان شور شادی و سرور برپاست ما نیزبا برپایی مراسمی ارزش های این دهه را روشن نمایم ووظایف ما نسبت به ائمه و ارزش وجود ایشان را والا جلوه دهیم و همچنین بیان  شخصیت و ویژگی های امام رضا(ع) برای جوانان و عاشقان ره جوی حقیقت و ولایتدر مسیر ارشاد نسل جوان بیشتر بهره ببریم.

دانلود فایل