کد مطلب: 45974 تعداد بازدید: ۴۰۹

امام جمعه شهر اهرم؛

خون شهدا موجب استحکام انقلاب و پایداری در مقابل ابر قدرت ها است

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰:۰۷
امام جمعه اهرم گفت : امروز خون شهدا موجب استحکام نظام اسلامی و پایداری و استقامت در مقابل ابر قدرت ها است و باید قدر دان شهدا و خانواده‌های معظم آنان باشیم.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم، حجت الاسلام عیسی راستگو درآیین غبار روبی و عطر افشانی قبور شهدای هشت سال دفاع مقدس به مناسبت سالروز اولین اقامه نماز جمعه کشور، گفت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و پاسداشت مقام شامخ شهدا وظیفه ای همگانی است که برپایی و احیا مقدسات در کشور اسلامی مدیون تمام شهدا و علما و مجاهدان در راه دین از مرد و زن می باشیم پس بر ماست که آنان را در همه حال گرامی بداریم.

موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم به ضرورت ادامه راه شهدا تاکید و بیان داشت : زندگی نامه شهدا برای ما آموزنده است و باید راه و رسم و اهداف شهدا در جامعه جاری و ساری نمایم و این کانون مجاهدانه شهدا را برای نسل جوان بیش از پیش به هر روشی که امکان دارد تشریح نمایم.

حجت‌الاسلام راستگو افزود: مراسم های غبار روبی و عطر افشانی  شهدا علاوه بر گرامی داشت آرمان ها مقدس  و یاد شهدا و امام شهدای  جمهوری اسلامی ایران است تجدید میثاق با منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) است و تبعیت از ولایت در همه عرصه ها راه مستقیم را بر ما نشان می دهد و ما باید در همه حال با حضرت ولی عصر (عج) و ولایت فقیه،  تجدید میثاق نمایم.

دانلود فایل