کد مطلب: 45785 تعداد بازدید: ۳۷۳

به مناسبت دهه کرامت:

طلبه مهمان امام الروئف در طرح ولایت نمابری از سوی کبوتر حرم ارسال کرد

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۶:۵۰
به مناسبت دهه کرامت خواهر طلبه مدرسه ریحانه النبی(س) اهرم که چهل روز در طرح ولایت مهمان حضرت علی ابن الموسی رضا علیه السلام می باشد به دوستان خود پیامی ارسال کرد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم ، اسما بحرانی  طلبه این مدرسه صبح امروز پیامی با این محتوا به دوستان خود ارسال کرد: دوستان طلبه ام پیامی به دست کبوتر نمابر حرم امام الروئف به سوی شما ارسال می کنم که زیباترین لحظه ها، آرامشی است که اینجا در دل های همگان قرار دارد و  دیگر دلتنگی معنایی ندارد.

و در لانه عاشقان خدا ریحانه ها در دریاری از معرفت رشد خواهند کرد واین عظمت هستی  و کمال انسانیت در بر دارد اکنون در جوار حضرت علی بن الموسی الرضا صدا های به گوش می رسد که قلبم را نوازش می دهد و من مانده ام و این ندای درونم و با اشک می نویسم دوستان طلبه ام اگر دریا را می خواهید باید دریا را دید و اگر می خواهید همنشین اهل بیت(ع) شوی باید فنون صیادی را بیاموزی البته صیدی که دل تو را به نور و جمال حقیقت الهی   برساند و دل های صید شده حضرت علی بن الموسی رضا مانند کبوتر های است که دل را از دوست رها نمی سازد.

اما دوستانم مهمان حریم عشق بودن صفای دارد و درکلاس ولایت راهی است که انتهایش مقدس و آن گام در راه حسین است و گامی که استواریش در راه حضرت صاحب الزمان ادامه دارد.

پس بر ما است که همه برای حرکت در این مسیر تلاش نمایم و چون مانند خواهر مولایمان امام رضا علیه السلام راه ها را بپماییم تا به حقیقیت واقعی برسیم وآن است راه صراط مستقیم که برای همگان خواسته شده است.

دانلود فایل