کد مطلب: 45652 تعداد بازدید: ۳۹۹

مدیر مدرسه علمیه خواهران اهرم

باید هر چه بیشتر قرآن در عرصه زندگی ما پررنگتر شود

شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۴:۳۱
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم گفت: باید هر چه بیشتر قران در عرصه زندگی ما پر رنگتر شود و از برنامه های زندگی ما قرار گیرد که قران برنامه ای کامل برای زندگی ماست.

به گزارش روابط عمومی مدرسه ریحانه النبی اهرم ، سلیمه بابایی نیا در مراسم ختم قران هدیه به سلامتی حضرت صاحب الزمان عج و تفسیر قران کریم به برنامه های مدرسه علمیه در این زمینه اشاره کردند و افزود: حوزه علمیه خواهران همواره تلاش دارد که بی وقفه در خدمت قران و نشر و تبلیغ پیام های الهی این کتاب وحی قرار بگیرد و خواهران شهرستان و حومه بتوانند در این مسیر الهی قدم نهند.

بابایی نیا ادامه داد: قران برنامه ای کامل زندگی ماست و استفاده و عمل کردن به آیات آن سعادت دنیا و اخرت را در پی دارد و ریسمانی است که چنگ زدن به آن انسان را از گمراهی و ضلالت نجات میدهد.

وی بیان داشت: تفسیر و تاویل قران باید در متون زندگی ما پیاده شود چون که توجه به معنای ظاهر هر چند راه انسان را روشن می کند ولی رسیدن به عمق  معنا و مفهوم  بدون تفسیر آن کاری سخت و مشکل است.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) تصریح کرد:  همه اعمال و کارهای ما باید زمینه ساز ظهور حضرت مهدی عج باشد و فضارا همانگونه که حضرت حجت عج می پسندد  با اعمال خود آراسته نمایم که امام زمانمان پرده غیبت را به تجلی ظهورشان اراسته کنند.

دانلود فایل