کد مطلب: 45476 تعداد بازدید: ۴۰۰

موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) شهر اهرم:

حجاب از شعارهای دین ماست و ما در مقابلش شهید دادیم

یکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴:۱۷
موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) گفت: حجاب از مقدسات و یکی از شعارهای دین ماست که ما در مقابلش شهید دادیم و حادثه مسجد گوهر شاد کسی فراموش نمی کند روزی که زنان و مردان دیندار ما هدفشان این بود که از مقدسات و ارزش های اسلام دفاع کنند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم؛ دربازدید از نمایشگاه حجاب و عفاف مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) امام جمعه موسس مدرسه علیمه خواهران اهرم حجت السلام عیسی راستگو گفت: کشف حجاب توسط عوامل رضاخانی در مسجد گوهر شاد مشهد، هدفشان تجاوز و از بین بردن مقدسات ناب اسلام بود و به خود می بالیم که چنین زنان و مردان آگاه و شجاعی داشتیم که با خون خود این تقدس اسلامی را حفظ نمودند.

راستگوخاطر نشان کرد: ان شاالله که بتوانیم از حجاب و کرامت انسانی دفاع کنیم که حجاب محدودیت نیست بلکه مصونیت در برابر گناه است و همچنین ناهنجاری های اجتماعی است که ما باید از آن حفاظت و پاسداری نمایم.

وی با اشاره به اینکه حجاب کرامت زن را بالا می برد افزود: حجاب شامل همه می شود و صفا را در کانون خانواده و در جامعه به درجه والا و جایگاه اصلی خود در نظام آفرینش می رساند.

امام جمعه شهر اهرم تاکید کرد: حجاب و عفت زنان و مردان ملت مسلمان روشنایی دین اسلام را به تصویر می کشد و دشمنان اسلام در همه حال خواهان حذف ارزش های ما می باشند پس ما نیز باید مانند گذشتگانمان درحفظ آن در  این مسیر گام بر داریم.