کد مطلب: 45468 تعداد بازدید: ۴۳۷

حجاب در کلام شهیدان:

گفتگوی با خانواده شهدا به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد

یکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸:۲۳
گفتگوی مدیر مدرسه علمیه خواهران شهر اهرم سلیمه بابایی نیا با خانواده شهدا در خصوص حجاب در کلام شهیدان، با حضور خانواده شهید ناصر عمرانی و مصطفی صادقی برگزارشد.به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریانه النبی(س) اهرم ؛ در این گفتگو همسرشهید مصطفی صادقی گفت: همسر من در عملیات رمضان سال 61مفقود الاثرشد و ما به عنوان خانواده شهدا از جوانان می خواهیم حجاب خود را حفظ نمایند و حجاب مانند خون شهدا است و شهدا همیشه در گفته های خود به آن تاکید می نمودند.
مانسا ابراهیمیان اظهار داشت: ما از جوانان می خواهیم حجاب خود را حفظ نمایند که جمهوری اسلامی ایران به خون شهدا آبیاری شده است و با سختی فراوان جوانان انقلاب آن را حفظ نمودندو شما جوانان را به خون شهدا قسم می دهم حجاب و عفت خود را حفظ کنند و بپرسند و مطالعه کنند که چقد ما در این راه سختی کشیده ایم .
وی افزود: ما همه ملت مبارزه کردیم و اکنون نیز همه ما باید در مقابل فتنه های دشمن بیاستیم تا بی حجابی در فضای جامعه طوری ظاهر نشود که آرمان های اسلام را کم رنگ نماید. و به وصیت شهدا عمل کنیم تا همیشه جمهوری اسلامی ایران به خون شهدا پایدار بماند.
همچنین مادر شهید ناصر عمرانی گفت: حجاب را حفظ نماییم که وصیت و خواسته همه شهیدان می باشد تا خون شهدا به هدر نرودو رعایت نکردن این آرمان اسلامی لطمه ی بزرگی به اسلام و کانون خانواده وارد می کند.
هاجر مقراضی بیان داشت: فرزند من کلاس هشتم بود که با اصرار به شوق دفاع از حریم اسلام به جبهه ها اعزام شد و گفت مادر ما باید از حجاب و اسلام دفاع کنیم و اکنون ما نیز باید از ارزش خون شهدا و حجاب و عفاف الهی ملت اسلام دفاع نمایم.

دانلود فایل