کد مطلب: 45420 تعداد بازدید: ۴۱۵

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س):

حجاب و عفاف از والاترین ارزش های اسلام است

یکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۰:۳۱
مدیر مدرسه ریحانه النبی(س) شهر اهرم در دیدار کارشناس فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم به مناسبت هفته حجاب و عفاف گفت: مهمترین اهداف ما جذب قشر جوان به سمت ارزش هاس اسلامی است و حجاب و عفاف از والاترین برنامه هاس اسلام است.

   به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم؛ دردیدارمدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) سلیمه بابایی نیا با رابط شورای فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم خالدی به تعامل بیشتر حوزه و دانشگاه اشاره کرد و گفت: با اجرای برنامه های ارزشی در خصوص ارتباط طلابو دانشجویان نقش به سزایی داردو وحدت حوزه و دانشگاه مهمترین فرصت برای این راهکارها می باشد.

وی افزود: برنامه ها باید در این راستا از یکنواختی خارج شوندو در جهت جذب قشر جوان برنامه های متنوع و به روز بخصوص در رابطه به حفظ حجاب و عفاف برنامه ریزی شود.

بابایی نیا با تاکید به حفظ ارزش های اسلامی اظهار داشت: تعامل مستمر حوزه و دانشگاه با اجرای برنامه های دینی  و همچنین حفظ ارزش والای حجاب و عفاف بانوان در سطح جامعه داشته باشدو فضای سالم ایجاد شود.

خالدی نیر در این خصوص گفت: این تعامل انگیزه دانشجویان را نیز بالا می برد و رابطه دوستانه بین خواهران طلاب و دانشجو بهترین راه مفید این ارتباط می باشدکه هدف همه ما در این برنامه ایجاد فضای سالم در قشر جوان می باشد.

دانلود فایل