کد مطلب: 45405 تعداد بازدید: ۴۶۷

نمایشگاه حجاب و عفاف مدرسه علمیه ریحانه النبی شهر اهرم برگزار شد

شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶:۰۶
به مناسبت گرامیداشت روز ملی حجاب و عفاف نمایشگاهی از طرف مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) در مصلی جمعه با حضور عموم مردم و نمازگزان روز جمعه به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم در این نمایشگاه طی مصاحبه ای با مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم سلیمه بابایی نیا گفت: به جهت گرامی داشت روز ملی حجاب و عفاف نمایشگاهی با دعوت از عموم مردم و همچنین در جمع نمازگزاران برپا شده است.

بابایی نیا ادامه داد: در این نمایشگاه غرفه های از جمله حجاب و عفاف ، کارگاه نقاشی، مسابقه دلنوشته و خاطره نویسی، کتاب فروشی، پاسخ به سوالات شرعی و مشاوره دینی و مذهبی و همچنین نشستی با خانواده شهدا در خصوص حجاب در کلام شهیدان به نمایش قرارداده شده است.

وی اظهار داشت این نمایشگاه به هدف نشان دادن اهمیت حجاب و عفاف در جامعه اسلامی است که تاثیر فراوانی در تحکیم بنیان خانوادها و محفوظ ماندن از آسیب های اجتماعی دارد  و فرهنگ سازی برای نسل های جوان در جهت تهیه کالای ایرانی و پوشش اسلامی می باشد که از صدر اسلام سفارشات زیتدی در حفظ آن بیان شده است.

بابایی نیا افزود: حجاب خاص بانوان تنها نمی باشد همه افراد در حفظ آن باید بکوشند تا جامعه سالم به نمایش گذاشته شود  باعث کمال انسان در سطح والایی الهی می باشد و چادر برترین حجاب و پوشش اسلامی برای بانوان است.

مدیر مدرسه ریحانه النبی(س) با اشاره به مفاسد بدحجابی تصریح کرد: وظیفه ماست تا الگوی فاطمی را برای همه جوانان به ترسیم بکشیم و در این راه مشوق آنان باشبم و برنامه های نو جذاب در این زمینه ارائه نمایم.

دانلود فایل