کد مطلب: 123628 تعداد بازدید: ۱۰۸۶

مراسم عقد معاون فرهنگي مدرسه علميه با حضور خادمان آستان قدس رضوي

با اجازه امام رضا عليه السلام، بله

دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷:۴۷
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانة النبی سلام الله علیها اهرم، مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) سلام الله علیها از برگزاری پنجمین ازدواج آسان در مدرسه علمیه خبر داد.

سلیمه بابایی نیا ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت گفت:  ازدواج آسان و به هنگام از مهمترین برنامه‌ها و اهداف دین مبین اسلام است.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی سلام الله علیها بیان کرد:تسهیل شرایط ازدواج جوانان و کاهش سن ازدواج، مقدمه رفع بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه و جوانان است که همه مردم و مسئولان این موضوع را به عنوان یک ماموریت دینی و قرآنی بدانند و آن را در اولویت برنامه‌های فرهنگی خود قرار دهند.

 بابایی نیا در خصوص ازدواج آگاهانه و بهنگام، آسان و پایدار اظهار داشت:

 با توجه به اینکه موضوع همسر یابی و همسر گزینی یک نیاز اجتماعی بشر و تشکیل پایه های خانواده می باشد امیدواریم در آینده شاهد استمرار اقدامات مشابه در ترویج ازدواج آسان باشیم.

 بابایی نیا در پایان اشاره کرد:  در بزرگداشت دهه کرامت در این مدرسه مراسم ازدواج آسان با محوریت با اجازه امام رضا علیه السلام، بله ، با حضور خادمان حرم علی بن موسی الرضا علیه السلام برگزار می گردد که هدف از برگزاری این مراسمات تشویق و ترغیب جوانان به ازدواج آسان می باشد.

 قابل به ذکر است:  پنجمین ازدواج آسان  در ششمین روز از دهه کرامت با حضور خادمان رضوی، مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد که هدایای از جمله سفر زیارتی مشهد مقدس از طرف خادمان آستان قدس رضوی،  هدیه نقدی معادل ۸۰۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال از طرف مدیر، موسس و هیات امنا به این زوج جوان اهدا گردید.

شایان به ذکر است که از طرف مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر جناب حجت السلام و المسلمین اسماعیلی هدایایی به این زوج جوان اهدا گردید.