کد مطلب: 121923 تعداد بازدید: ۴۷

دوم ارديبهشت ماه، سالروز تأسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

مدير حوزه علميه ريحانه النبي(س) به مناسبت سالروز تأسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بيانيه اي صادر نمود

جمعه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۳:۴۰
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی( س) اهرم، سلیمه بابایی نیا مدیر حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی( س) اهرم ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی( رحمت الله علیه) بیانیه ای صادر نمود. متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم»

در آستانه دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یاد و نام معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) را گرامی می داریم که با تدبیر حکیمانه خویش شجره طیبه سپاه را بنیان نهاد تا با تحقق بخشیدن به آیه شریفه «وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَ مِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِه عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُم»، تحت فرماندهی عالی ولی فقیه، نگاهبان انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند ‌آن باشد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در سایه اتخاذ استراتژیک رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت تا بتواند فلسفه وجودی خود را در صیانت از دستاوردها، آرمان ها و ارزش های مقدس انقلاب اسلامی ایران معنا و تفسیر کند، دستاوردهایی که محصول خون هزاران شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی بود که در مصاف با اهریمنان تاریخ در زمین جاری شد و امروز از دل آزادگان و آزاد مردان جهان جوشیدن گرفته است و در تحقق آرزوی دیرینه و قلبی امام راحل( ره) که همان صدور معنوی انقلاب اسلامی ایران به سرتاسر جهان بود، نقش ایفا می کند.

بی تردید سپاه پاسداران دوشادوش دیگر نیروهای مسلح، دست زیاده خواهان و معترضان به خاک پهناور ایران اسلامی را قطع خواهد کرد. و سپاه در تمامی عرصه های دفاع از نظام و ولایت و همچنین تمامیت ارضی کشور و امنیت، گام های مهمی را برداشته است.

ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و ماندگار و ادای احترام به شهیدان، جانبازان و آزادگان آن نهاد انقلابی، توفیقات روز افزون پاسداران سپاه انقلاب اسلامی را در اجرای ماموریت های خطیر، تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم( عج) و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای(‌دامت برکاته) از خداوند مسئلت می نمایم.