کد مطلب: 121193 تعداد بازدید: ۱۳۷

به مناسبت ميلاد امام زمان(ع)

جهان انتظار و جهاد تبيين

شنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۲:۲۶
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم، سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم در مراسم جشن نیمه شعبان که با حضور گسترده طلاب و بانوان برگزار شد، جهاد تبیین را تشریح نمود.

سلیمه بابایی نیا در مراسم جشن نیمه شعبان که در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا( س) کنگان برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن میلاد آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود( عج) گفت: از مهم ترین شاخصه های مکتب تشییع، اعتقاد به وجود امام مهدی( عجل الله تعالی فرجه الشریف) به عنوان آخرین دلیل و برهان هدایت خداوند سبحان، واسطه فیض الهی و موجود موعود است بر اساس این اعتقاد حضرت مهدی( ارواحنا فداه) حی و حاضر و در انتظار روزی است که به فرمان خداوند حکیم، اقدام رهایی بخش و قیام عدالت گستر خود را آغاز نماید.

بابایی نیا طبق فرمایش مقام معظم رهبری که تاکید بر لزوم شناخت جبهه بندی ها و انتخاب موضع درست و آمادگی نقش آفرینی به سود جبهه حق می باشد تصریح کرد: وجود جوانانی که سرمایه های عظیم انقلاب اسلامی می باشند باید موضع گیری صحیح در برابر رویدادهای سیاسی و نطامی منطقه اتخاذ نموده و اهل علم و بصیرت مسائل و مشکلات داخلی و خارجی را با بیان روشن و فصیح برای مردم تشریح و تبیین نمایند تا به ندای رهبری عظم الشأن مبنی بر "جهاد تبیین" لبیک گفته و جامه عمل بپوشانند.

وی اظهار داشت: حکمرانی منطق اسلام متکی بر مبانی معنوی است یعنی قرار است با وجود مستضعفین و جوانان بصیر  حکومتش را بر جهان حاکم نماید.

قابل به ذکر است این مراسم از طرف مدرسه علمیه فاطمه الزهرا( س) کنگان برگزار شد که پیش از شروع مراسم سرکار خانم بابایی نیا( مدیر مدرسه علمیه اهرم) به همراه معاونین، اساتید و طلاب این مدرسه با سرکار خانم موسوی( مدیر مدرسه علمیه کنگان) با معاونین، اساتید و طلاب مدرسه کنگان دیدار نمودند.