کد مطلب: 117273 تعداد بازدید: ۱۶۴

به مناسبت 9 دي

نهم دي ماه، فصل نو و تازه اي در تعميق ارزش هاي انقلاب

چهارشنبه ۸ دى ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴:۵۹
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم، سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم حماسه " نهم دی" روز بصیرت و ولایتمداری را گرامی داشت.

بابایی نیا ضمن گرامیداشت حماسه باشکوه نهم دی ماه گفت: نهم دی ماه، هویت و حقیقتی برگرفته از آرمان های انقلاب اسلامی دارد و گرامیداشت این حماسه بزرگ نشانگر این پیام است که ملت عزیز ایران نسبت به وحدت و مداخله بیگانگان در سرنوشت کشور خود حساس هستند و برای دفاع از ولایت و ارزش های انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم بیان کرد: در واقع نهم دی ماه، فصل نو و تازه ای در تعمیق ارزش های انقلاب و تجدید بیعت با آرمان های امام راحل( ره) و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب امام خامنه ای( مدظله العالی) است.

وی خاطر نشان کرد: نُه دی، حماسه ای است که ملت مقتدر و ولایی ایران به صورت خود جوش خلق کردند و هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد و این شکوه حماسی  با الهام گرفتن از هدایت های الهی موفق و به پیروزی نائل آمد.

سلیمه بابایی نیا گفت: حضور به موقع در صحنه که با شوری متکی بر شعور و بصیرت انقلابی همراه بود، بزرگترین و شکننده ترین فتنه تاریخ علیه نظام دینی و ولایی را در هم شکست که فتنه گران داخلی و خارجی از این حضور نشات گرفته از بصیرت و ولایتمداری مردم انقلابی انگشت به دهان ماندند.