کد مطلب: 115485 تعداد بازدید: ۳۰۷

پيام تبريك مدير مدرسه علميه به مناسبت ميلاد حضرت زينب(س) و روز پرستار

حضرت زينب(سلام الله عليها) الگوي عملي و كامل براي جامعه بشريت

چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵:۲۴
مدير مدرسه علميه ريحانه النبي(س) اهرم سالروز ميلاد حضرت زينب( سلام الله عليها) و روز پرستار را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم به مناسبت ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار پیامی صادر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

پنجم جمادی الاول سالروز ولادت با سعادت بانوی فداکار، اسوه صبر و بردباری حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار را به همه مسلمانان به ویژه پرستاران و کادر درمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حضرت زینب (سلام الله علیها) الگوی عملی و کامل برای تمام بشریت بوده و وجود منورش راه سعادت و رسیدن به حیات طیبه در پرتوی رفتار عالمانه در همه ابعاد زندگی بشری است.

بی تردید مناسبتی شایسته تر و گرامی تر از روز میلاد حضرت زینب( سلام الله علیها) برای قدردانی از پرستاران و تکریم مدافعان سلامت مردم نمی توان یافت.

پرستارانی که وظایف خود را با انگیزه الهی و برگرفته از مکتب عاشورا و با تأسی از بانو حضرت زینب ( سلام الله علیها) در روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا صحه ای بر تعهد و هدفمندی جامعه پرستاری گذاشته اند.

اینجانب بار دیگر میلاد خجسته مظهر صبر و شجاعت، تجسم عینی علم و عفاف حضرت زینب کبری( سلام الله علیها) و روز پرستار را به همه آحاد جامعه، به ویژه مردم شریف و ولایتمدار خاصه جامعه پرستاران دلسوز شهرستان تنگستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه حق تعالی برای این بزرگواران  سربلندی و طول عمر مسئلت نموده و به روح بلند شهدای مدافع سلامت شاخه گلی از صلوات نثار می نماییم.