کد مطلب: 111944 تعداد بازدید: ۹۲

به مناسبت هفته دفاع مقدس

بيانيه مدير مدرسه علميه ريحانه النبي(س) اهرم به مناسبت هفته دفاع مقدس

چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۲:۱۹
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم، سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی( س) اهرم به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر نمود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن آغاز هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که مردم شهید پرور و سرافراز ملت ایران اسلامی، در کنار بازخوانی وقایع تاریخی جنگ هشت ساله تحمیلی قدرت های استکباری علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، از صحنه های آموزنده و الهام بخش آن عبرت بگیرند.

بدون شک رزمندگان غیور و جان برکف ایران اسلامی با الهام از آموزه های مقدس نهضت عاشورا و پیام عزت و آزادگی سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، ایثار و مقاومت در برابر ظالمان و مستکبران را رمز پیروزی دانسته و با رشادت و ایستادگی در این راه، حماسه ای عظیم را خلق نمودند.

اگر امروز، جوانان و نوجوانان تا پیر و کهنسال ملت شریف ایران برای حق محوری و خداباوری در قول و عمل به فرهنگ ایثار و شهادت تمسک می جویند، ثمره ای است که  انقلاب اسلامی، امروزه الگوی عملی برای جوانان این ملت و دیگر ملت‌ها به ارمغان آورده است.

 اینجانب ضمن آرزوی علو درجات برای امام راحل( قدس سره)، شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم، سالروز دفاع مقدس که نماد رشادت ها، آزادی خواهی و اقتدار ایران اسلامی است را به همه پدران و مادران، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان، آزادگان و رزمندگان و همه ملت شریف اسلامی ایران و به ولی فقیه و رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) تبریک عرض نموده و عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را از ایزد منان مسئلت می نمایم.

سلیمه بابایی نیا

۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰