کد مطلب: 106640 تعداد بازدید: ۱۹۹

به مناسبت فرا رسيدن روز قدس

مدير مدرسه علميه به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني قدس پيامي صادر نمود

جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴:۱۳
حمایت از مظلوم و خصومت با ظالم از مهم ترین آرمان های نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانة النبی«س» اهرم، سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس بیان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند:« صهیونیسم و دولت غاصب و مجعول صهیونیستی در فلسطین، محکوم به فناست» این رژیم صهیونیستی غاصب و ظالم فنا و نابود شدنی است.

بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه در ادامه گفت: بی تردید روز قدس که روز اسلام است، وعده قطعی الهی مبتنی بر سقوط و افول رژیم غاصب اشغالگر قدس در منطقه است که با جهاد مقاومت اسلامی محقق خواهد شد.

ایشان اظهار کرد: شعله های  این جبهه  مقاومت نسبت به اسرائیل غاصب پیش از پیش بر افروخته تر و عزم و اتحاد مسلمانان در نابودی این رژیم صهیونیستی، محکم تر و استوار تر شده است.

بابایی نیا در پایان عنوان کرد: یاد و خاطره سیدالشهدای جبهه مقاومت  ، سردار و سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و جنایات ننگین و غاصبانه رژیم صهیونیستی را محکوم می نماییم و خشم انقلابی و انزجار خود را علیه استکبار و صهیونیسم جهانی اعلام و همبستگی و پیمان مجدد خود را با آرمان مقدس فلسطین، قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین در عرصه جهانی به نمایش می گذاریم.