کد مطلب: 106118 تعداد بازدید: ۲۳۱

به مناسبت سالرور تأسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

پيام تبريك مدير مدرسه علميه ريحانه النبي«س» به مناسبت سالروز تشكيل سپاه پاسداران

پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸:۰۵
به گزارش روابط عمومي مدرسه علميه ريحانه النبي«س» اهرم ، سليمه بابايي نيا مدير مدرسه علميه در سالروز تأسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي پيامي صادر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران به تدبیر امام راحل«ره»، برآمده از آرمان های متعالی در مسیر حفظ ارزش های انقلابی و نشر آن در گستره کشورهای دنیاست.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیرویی مکتبی، ولایی و مردمی است که تکیه گاهی برای نظام، رهبری معظم و ملت عزیز بوده اند و برای ارتقاء نظام در عرصه های بین المللی و جهانی جهت تحقق رسالت و اهداف انقلاب اهتمام ورزیده اند.

 

نهاد انقلابی و ارزشی سپاه پاسداران همواره حافظ اسلام، قرآن و کیان جمهوری اسلامی ایران است و با حضور حماسی و قهرمانانه خود در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در عرصه های مختلف جهادی همواره بازوی توانمند نظام اسلامی و مردم شریف ایران و همه مستضعفان جهان می باشد که بی تردید مبارزه خستگی ناپذیر و دلاورانه فرزندان ایران زمین در سپاه پاسداران علیه استکبار جهانی، برگ زرینی در کارنامه پرافتخار فرزندان مکتب روح الله است.

 

اینجانب سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فرماندهان دلیر و همه پاسداران رشید میهن اسلامی  تبریک عرض می نمایم و امیدوارم تا نیل به اهداف آرمانی که همان آزاد سازی قدس شریف و نجات ملت های مستضعف از استکبار و استعمار است، تحت فرماندهی حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای« دامت برکاته» پیروز و سربلند باشید.

 

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

سلیمه بابایی نیا

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی«س» اهرم

۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰