کد مطلب: 103115 تعداد بازدید: ۸۵۷

به مناسبت ميلاد حضرت زهرا سلام الله عليها

در روز ميلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله عليها از مادران مهدي يار تجليل شد

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۴:۳۲
مدير مدرسه علميه ريحانه النبي سلام الله عليها اهرم، در روز ميلاد حضرت زهرا سلام الله عليها از مادراني كه چندين فرزند طلبه تربيت نمودند، تجليل نمود.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانة النبی«س» اهرم، سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه در مراسم جشن حضرت زهرا «س» ضمن تبریک این میلاد خجسته گفت: شناخت فاطمه«س» صرفا به عنوان حوریه ای آسمانی، ملکوتی و مافوق انسانیت نیست که نتوان به ساحت وجودی و شخصیت آن بزرگوار راه یافت، بلکه فاطمه «س» به سان انسانی کامل و الگویی برجسته برای دیگر انسان ها به ویژه بانوان و زنان است که حجتی از ناحیه خداوند برای هدایت بشری است.

مدیر مدرسه علمیه عنوان کرد:. فاطمه «س» نمونه یک انسان کامل در همه ابعاد وجودی آن و مظهر جمع بین شئون مختلف یک انسان دختر بودن، همسر بودن، مادر بودن و عنصر اجتماعی است و جامعه ای که با فرهنگ فاطمی تعریف و با ادبیات فاطمی تبیین شود نهایتا به فاطمی شدن زنان ما، علوی شدن مردان ما و مهدوی شدن فرزندان ما منتهی خواهد شد.

بابایی نیا در ادامه برنامه به مناسبت میلاد حضرت زهرا«س» و در آستانه زمان پذیرش حوزه های علمیه خواهران فرصت را غنیمت شمرد و از مادرانی که چندین فرزند طلبه تربیت نموده اند تجلیل و قدر دانی نمودند.

قابل به ذکر است: سرکار خانم لیلا جمالی مادر ۶ طلبه از اهداف و انگیزه های خود در تربیت فرزندانش در راستای  تبلیغ دین صحبت هایی نمودند.

در ادامه این جشن، مداحان اهلبیت علیهم السلام  به مدیحه سرایی پرداختند و از معاونین مدرسه، طلاب جهادی و طلاب ممتاز علمی تقدیر بعمل آمد.