کد مطلب: 102994 تعداد بازدید: ۲۲۴

بيانيه مدير مدرسه به مناسبت ايام الله دهه فجر

پيروزي انقلاب به اسلام، حياتي دوباره بخشيد

جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۹:۰۲
مدير مدرسه علميه ريحانه النبي سلام الله عليها اهرم، در بيانيه اي دهه فجر را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی سلام الله علیها اهرم، سلیمه بابایی نیا گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی، یادآور خاطره ها و حماسه های ملت عظیم الشأن ایران به رهبری حضرت امام خمینی قدس سره الشریف است. حماسه هایی که ۲۲ بهمن در سال ۵۷ در پی داشت، شکست حکومت طاغوت و ظالم و جایگزین کردن حکومت الهی است.

بابایی نیا عنوان کرد: با انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، اسلام، تجدید حیات نمود و همین امر باعث امید بخشی به تمام مسلمانان و مظلومان جهان شد.

وی در ادامه بیان داشت: امروز انقلاب اسلامی ایران پس از ۴۲ سال که از عمر پر برکت و افتخار آمیز آن می گذرد توانسته است بیش از هر زمان دیگر در تحولات منطقه و فرا منطقه ای تأثیر گذار و تعیین کننده باشد و با پیروزی در مقابل حکومت ظالمانه موجب حرکت عدالت خواهی و آزادی خواهی ملت های ستمدیده و مظلوم جهان شد.

در ادامه سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه ، ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت گفت و نام و یاد امام راحل و تمامی شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و  از پیشگاه احدیت،  سعادتمندی و توفیقات روز افزون را برای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته، جامعه اسلامی و مردم شریف و غیور ملت ایران خواستار شد.