کد مطلب: 101171 تعداد بازدید: ۳۴۵

به مناسبت گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی؛

تجدید پیمان با آرمان های شهید حاج قاسم سلیمانی

پنجشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۳:۱۳
مدیر مدرسه علمیه خواهران ریحانة النبی«س» اهرم به همراه معاون فرهنگی در آستانه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بر تربت مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای کرمان حضور یافتند.

سلیمه بابایی نیا ضمن گرامیداشت اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی مایه عزت و افتخار نه فقط ایرانیان بلکه تمام مستضعفان تحت سلطه ستم در سراسر عالم بود و راه و رسم مجاهدانه سردار عزیز در اطاعت محض ولایت، خدمت خالصانه و صادقانه به مردم و سبک زندگی اش در سالیان پاسداری و برکات هزاران برابری عروجش از او اسطوره ای بی بدیل ساخت که پرتو آن تا ظهور ولی عصر ارواحنا فداه بر تارک جبهه  مقاومت اسلامی خواهد درخشید.

مدیر مدرسه علمیه گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، غم و اندوه بزرگی بر جامعه اسلامی وارد کرد و مردم ولایتمدار و پیرو خط امام و شهید در مراسم  میلیونی شهادت سردار به خوبی نشان دادند که در مسیر ولایت و شهدا قرار دارند و لحظه ای از این مسیر انقلاب جدا نخواهند شد.

بابایی نیا در ادامه این سفر معنوی با مسول گلزار شهدای کرمان دیدار کرد و گفت: طلاب مدرسه علمیه با حضور در مراسم تشییع پیکر مطهر حاج قاسم در کرمان با آرمان های شهید عزیز میثاق بستند و همین میثاق با شهید کرامات زیادی برای  مدرسه و طلاب ما به دنبال داشت.

قابل به ذکر است در این دیدار چند تن از طلاب مدرسه علمیه ریحانة النبی«س» به عنوان خادم افتخاری شهید حاج قاسم سلیمانی وشهدای کرمان معرفی شدند و کمک های مومنانه به صورت نقدی  به نیابت از سردار حاج قاسم سلیمانی به دست نیازمندان در کرمان رسید.