کد مطلب: 101170 تعداد بازدید: ۲۲۰

نشست بصیرتی به مناسبت ۹ دی؛

تجدید میثاق مدیریت، اساتید، طلاب و بانوان انقلابی شهر اهرم با مقام عظمای ولایت

پنجشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۵:۳۸
همزمان با شام غریبان شهادت حضرت زهرا«س» و بزرگداشت دهه بصیرت، اساتید، طلاب و بانوان فاطمی شهر اهرم در مرکز معارف دینی_ قرآنی مرحوم عاشوری( وابسته به مدرسه علمیه) گرد هم آمدند و با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق نموده و در دفاع از ولایت مطلقه فقیه انزجار خود را نسبت به دشمنان نشان دادند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانة النبی«س» اهرم، سلیمه بابایی نیا ضمن گرامیداشت دهه بصیرت گفت: یوم الله حماسه ۹ دی روز بصیرت و‌دفاع از ولایت و رهبری است،.  روزی که مردم بصیر، انقلابی و ولایتمدار ایران در دفاع از ولایت خویش در مقابل دشمنان و آشوبگران که با اهانت به عزاداران و هتک حرمت تاسوعا و عاشورای حسینی منجر به ایجاد آشوب و ناامنی در جامعه شدند، ایستادگی کردند.

بابایی نیا در ادامه عنوان کرد: ایامی که رسانه های غربی تمام امکانات مادی و غیر مادی شان را جهت هدایت جریان مطلوب خود صرف کرده بودند، ملت شریف ایران هم نه به رسانه های غربی می گوید و هم نه به یاوه سران داخلی.

مدیر مدرسه تصریح کرد: هر ساله در نهم دیماه مردم انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی در دفاع از ولایت مطلقه فقیه و رهبری عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای« دامت برکاته» تجدید پیمان کرده و با برائت از دشمنان انقلاب و فتنه گران مسیر خود را از آنان جدا می نمایند.

قابل به ذکر است در پایان:  مدیریت، اساتید، طلاب و بانوان فاطمی شهر اهرم با شعارهای لبیک یا خامنه ای، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حماسه ۹ دی را گرامی داشتند.