کد مطلب: 100638 تعداد بازدید: ۲۰۷

به مناسبت روز پرستار:

پايگاه جهادي طلاب به نام شهيد مدافع سلامت نامگذاري شد

چهارشنبه ۳ دى ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۵:۵۱
فرمانده پايگاه مقاومت بسيج طلاب ريحانه النبي«س» اهرم از نامگذاري اين پايگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانة النبی«س» اهرم شهربانو صادقی فرمانده پایگاه بسیج طلاب از نامگذاری پایگاه جهادی طلاب خبر داد.

شهربانو صادقی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد اسوه صبر و استقامت حضرت زینب«س» و روز پرستار گفت: قریب به ده ماه از شیوع کرونا در کشور می گذرد و گرچه رعب و وحشتی بر دل انسان ها گذاشت و عزیزانی را از میان ما به دیار حق راهی نمود و فراق آنها را بر دل خانواده ها گذاشت اما نگفته پیداست که نگاه ها را به سمت عواطف انسانی سوق داد و مردم شریف و عزیز ایران همچون آزمون های گذشته سربلند بیرون آمدند و این پیروزی بی شک با کمک به هم نوعان محقق شده است.

صادقی افزود: از روزهای آغازین شیوع ویروس، گروه جهادی طلاب همچنان که در تاریخ پیداست و پیشگام در عرصه های مختلف بودند این بار نیز پیش قدم از دیگر قشرها وارد عرصه خدمت رسانی  شدند که در امر تولید و توزیع ماسک، وسایل ضدعفونی و بهداشتی تا کمک های مومنانه و مواسات که به عنوان شاهد مثال های همدلانه است تلاش و حضور چشمگیری داشتند.

فرمانده پایگاه بسیج طلاب در ادامه این گفتگو گفت: از زمان این بیماری و تشدید آن تعداد زیادی از پرستاران عزیزمان که جا دارد نام و یادشان را گرامی بداریم، در عرصه سلامت و تلاش برای بهبودی بیماران از جان عزیز خویش گذشتند و در این جبهه جهاد سلامت به فیض شهادت نائل آمدند. از این رو به جهت پاسداری از ارزش های پرستاران مدافع سلامت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنان، نام پایگاه جهادی طلاب ریحانة النبی«س» اهرم به پایگاه جهادی شهیده زهرا عبدالهی نامگذاری می شود.

 

قابل به ذکر است: شهیده زهرا عبدالهی اولین زن شهید مدافع سلامت در استان بوشهر است که زادگاه وی شهرستان تنگستان می باشد.